Imię Nazwisko Kategoria Klub
Michał Adrian Junior Młodszy LKK LUKS SŁAWNO
Jakub Animucki Młodzik PTC PABIANICKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW
Aleksander Auguścik Młodzik LKK LUKS SŁAWNO
Igor Augustyniak Junior Młodszy MLKS WIELUŃ
Jakub Baranowski Cyklosport STOWARZYSZENIE "SYRENKA" WARSZAWA
Adam Barcicki Masters SPKITR "PELETON" / ABAKUS
Michał Bareła Masters CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Przemysław Bienias Masters SPKITR "PELETON" / ABAKUS
Igor Bieniek Młodzik ZTC ZDUŃSKA WOLA
Marceli Bogusławski Elita WIBATECH MERX WROCŁAW
Łukasz Bolonek Elita ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ
Barbara Borowiecka Elita AK TEAM SEVEN
Sandra Bralińska Orliczka MLKS WIELUŃ
Katarzyna Brewińska Masters LUKS "DWÓJKA" STRYKÓW / DANIELO SPORTSWEAR
Konrad Bryłka Junior WKK WIERUSZÓW / PFLEIDERER
Lech Bryszewski Masters NIEZRZESZONY
Piotr Buda Junior LKK "START" TOMASZÓW MAZOWIECKI
Marcin Budziński Orlik WIBATECH MERX WROCŁAW
Tomasz Budziński Orlik WIBATECH MERX WROCŁAW
Piotr Bugała Masters SOKOŁOWSKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW
Ignacy Chachuła Młodzik LKK "START" TOMASZÓW MAZOWIECKI
Daniel Chądzyński Masters LUKS "DWÓJKA" STRYKÓW / DANIELO SPORTSWEAR
Kacper Chudy Młodzik ZTC ZDUŃSKA WOLA
Tomasz Cichocki Masters SPKITR "PELETON" / ABAKUS
Aleksander Czyżewski Masters SPKITR "PELETON" / ABAKUS
Robert Dąbrowski Masters NIEZRZESZONY
Jakub Drab Junior MLKS WIELUŃ
Konrad Drzymała Masters NIEZRZESZONY
Kazimierz Dubas Masters MERX TEAM WĄGROWIEC
Dawid Duchnik Junior MLKS WIELUŃ
Marcin Dusza Cyklosport SPKITR "PELETON" / ABAKUS
Piotr Dziedzic Masters UKS "INTER-SOLAR"
Bartosz Falana Masters GATTA BIKE-RS
Michał Froń Młodzik WKK WIERUSZÓW / PFLEIDERER
Jakub Gadecki Młodzik LUKS "DWÓJKA" STRYKÓW / DANIELO SPORTSWEAR
Szymon Gaj Młodzik WKK WIERUSZÓW / PFLEIDERER
Izabela Gaj Juniorka WKK WIERUSZÓW / PFLEIDERER
Piotr Gajewski Masters NIEZRZESZONY MOVLINK BIKE TEAM
Przemysław Gierczak Elita LKK LUKS SŁAWNO / HUROM SŁAWNO ACCENT
Marta Glapa Orliczka MLKS WIELUŃ
Matylda Głowacka Młodziczka PST "TRI AKTYWNY PIOTRKÓW"
Joanna Głowienkowska Młodziczka MLKS WIELUŃ
Igor Golenia Junior PTC PABIANICKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW
Mateusz Górecki Żak PTC PABIANICKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW
Barbara Gorzkiewicz Juniorka UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS Toruń
Adam Grabara Masters NIEZRZESZONY MOVLINK BIKE TEAM
Sławomir Gruszkowski B KS NIEWIDOMYCH OMEGA
Tomasz Grzegory Masters GATTA BIKE-RS
Monika Grzybczyńska B KS NIEWIDOMYCH OMEGA
Dawid Gwiazda Żak UKS "INTER-SOLAR"
Marianna Hall Cyklosport NIEZRZESZONA
Natalia Hejak Juniorka Młodsza KS SPOŁEM ŁÓDŹ
Tomasz Hrycyk Masters NIEZRZESZONY
Aleksander Jałowski Młodzik KS SPOŁEM ŁÓDŹ
Arkadiusz Jałowski Masters ŁTC ŁÓDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW /
Adam Janeczek Junior KS SPOŁEM ŁÓDŹ
Wojciech Janiczek Masters NIEZRZESZONY
Maciej Jaworski Cyklosport PTC PABIANICKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW
Bartosz Jędrzejczyk Junior Młodszy LUKS "DWÓJKA" STRYKÓW / DANIELO SPORTSWEAR
Katarzyna Jedynak Juniorka Młodsza LKK LUKS SŁAWNO
Michał Jedynak Młodzik LKK LUKS SŁAWNO
Waldemar Kaczmarek Masters NIEZRZESZONY
Paweł Kałuszka Masters GATTA BIKE-RS
Karolina Karasiewicz Elita TKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM
Aleksander Karaszewski Młodzik LKK "START" TOMASZÓW MAZOWIECKI
Brunon Karczewski Młodzik PST "TRI AKTYWNY PIOTRKÓW"
Piotr Karkowski Masters SPKITR "PELETON" / ABAKUS
Maria Klamut Młodziczka KS SPOŁEM ŁÓDŹ
Dawid Kolebacz Młodzik MLKS WIELUŃ
Kacper Kołodziejczyk Młodzik PST "TRI AKTYWNY PIOTRKÓW"
Zofia Konopa Młodziczka ZTC ZDUŃSKA WOLA
Mateusz Konwiński Junior Młodszy NIEZRZESZONY
Karol Kopacz Junior Młodszy LKK LUKS SŁAWNO
Wiktor Kopacz Junior Młodszy LKK LUKS SŁAWNO
Mateusz Kostusiak Masters NIEZRZESZONY
Szymon Kosuń Junior Młodszy ZTC ZDUŃSKA WOLA
Tomasz Kowalczuk Masters NIEZRZESZONY
Makary Krawczyk Junior UKS "INTER-SOLAR"
Dawid Krawczyk Junior NIEZRZESZONY IFON KOLARZ KLUB
Łukasz Krawczyński Masters NIEZRZESZONY

WCZYTAJ WIĘCEJ