Imię Nazwisko Kategoria Klub
Michał Adrian Młodzik LKK LUKS SŁAWNO
Lidia Antczak Cyklosport KS NIEWIDOMYCH OMEGA
Aleksander Auguścik Żak LKK LUKS SŁAWNO
Igor Augustyniak Młodzik MLKS WIELUŃ
Jędrzej Bakota Młodzik MLKS WIELUŃ
Jakub Baranowski Cyklosport ŁTC ŁÓDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW /
Adam Barcicki Masters STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ KOLARSTWA I TURYSTYKI ROWEROWEJ "PELETON" / ABAKUS
Michał Bareła Masters CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Aleksander Bednarski Młodzik PST "TRI AKTYWNY PIOTRKÓW"
Przemysław Bienias Masters STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ KOLARSTWA I TURYSTYKI ROWEROWEJ "PELETON" / ABAKUS
Julia Bienias Młodziczka MLKS WIELUŃ
Mateusz Bober Junior NIEZRZESZONY
Marceli Bogusławski Orlik WIBATECH MERX WROCŁAW
Barbara Borowiecka Elita CANNIBAL TEAM
Roksana Bralińska Juniorka Młodsza MLKS WIELUŃ
Sandra Bralińska Juniorka MLKS WIELUŃ
Katarzyna Brewińska Elita LUKS "DWÓJKA" STRYKÓW / DANIELO SPORTSWEAR
Konrad Bryłka Junior WKK WIERUSZÓW / WKK PFLEIDERER WIERUSZÓW
Lech Bryszewski Masters NIEZRZESZONY
Piotr Buda Junior Młodszy LKK "START" TOMASZÓW MAZOWIECKI
Marcin Budziński Orlik HUROM BDC DEVELOPMENT
Tomasz Budziński Orlik HUROM BDC DEVELOPMENT
Piotr Bugała Masters NIEZRZESZONY / ORZEŁ H.SKRZYDLEWSKA
Maciej Bukowy Masters LSKK BEŁCHATÓW / LITYŃSKI
Cezary Bzdak Orlik HUROM BDC DEVELOPMENT
Szymon Bzdak Młodzik ULKS PAJĘCZNO
Ignacy Chachuła Młodzik LKK "START" TOMASZÓW MAZOWIECKI
Daniel Chądzyński Masters LUKS "DWÓJKA" STRYKÓW / DANIELO SPORTSWEAR
Sergiusz Chwałowski Młodzik PST "TRI AKTYWNY PIOTRKÓW"
Tomasz Cichocki Masters STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ KOLARSTWA I TURYSTYKI ROWEROWEJ "PELETON" / ABAKUS
Jan Cieślik Junior Młodszy LSKK BEŁCHATÓW / LITYŃSKI
Tomasz Czechowski Masters NIEZRZESZONY
Aleksander Czyżewski Masters STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ KOLARSTWA I TURYSTYKI ROWEROWEJ "PELETON" / ABAKUS
Tomasz Dąbek Masters GATTA BIKE-RS
Janusz Dębowski Masters NIEZRZESZONY
Valentin Delhomme Elita KS SPOŁEM ŁÓDŹ
Artur Detko Elita HUROM BDC DEVELOPMENT
Adam Długosz Młodzik RAZ NA WOZIE BRZEZINY MTB TEAM - UKS "INTER-SOLAR"
Michał Dolata Masters NIEZRZESZONY
Dawid Dordański Junior LUKS "DWÓJKA" STRYKÓW / DANIELO SPORTSWEAR
Jakub Drab Junior Młodszy MLKS WIELUŃ
Mateusz Drużbicki Junior Młodszy ZTC ZDUŃSKA WOLA
Kazimierz Dubas Masters MERX TEAM WĄGROWIEC
Dawid Duchnik Junior Młodszy MLKS WIELUŃ
Marcin Dusza Cyklosport STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ KOLARSTWA I TURYSTYKI ROWEROWEJ "PELETON" / ABAKUS
Sławomir Dyderski Masters NIEZRZESZONY
Piotr Dziedzic Masters RAZ NA WOZIE BRZEZINY MTB TEAM - UKS "INTER-SOLAR"
Wacław Fabijanowski Masters NIEZRZESZONY
Mieczysław Frankowski Masters NIEZRZESZONY
Michał Froń Młodzik WKK WIERUSZÓW / WKK PFLEIDERER WIERUSZÓW
Łukasz Frontczak Masters NIEZRZESZONY AUTO - AGRO
Jakub Gadecki Młodzik LUKS "DWÓJKA" STRYKÓW / DANIELO SPORTSWEAR
Szymon Gaj Żak WKK WIERUSZÓW / WKK PFLEIDERER WIERUSZÓW
Izabela Gaj Juniorka Młodsza WKK WIERUSZÓW / WKK PFLEIDERER WIERUSZÓW
Piotr Gajewski Masters NIEZRZESZONY MOVLINK BIKE TEAM
Adam Gala Młodzik PST "TRI AKTYWNY PIOTRKÓW"
Marek Garczyński Masters NIEZRZESZONY BIOSOLUTION, ZBYSZKO, URZĄD GMINY ANDRESPOL
Jacek Gardener Masters NIEZRZESZONY / LKS VICTORIA ZABOSTÓW
Szymon Gąsienica Junior Młodszy LUKS "DWÓJKA" STRYKÓW / DANIELO SPORTSWEAR
Marek Gawron Masters NIEZRZESZONY
Przemysław Gawroński Masters NIEZRZESZONY AUTO - AGRO
Michał Gawrysiak Masters LSKK BEŁCHATÓW / LITYŃSKI
Przemysław Gierczak Elita LKK LUKS SŁAWNO / HUROM SŁAWNO ACCENT
Marta Glapa Juniorka MLKS WIELUŃ
Matylda Głowacka Młodziczka PST "TRI AKTYWNY PIOTRKÓW"
Igor Golenia Junior PTC PABIANICKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW
Wojciech Golenia Masters PTC PABIANICKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW
Barbara Gorzkiewicz Juniorka Młodsza LUKS "DWÓJKA" STRYKÓW / DANIELO SPORTSWEAR
Szymon Goska Młodzik PST "TRI AKTYWNY PIOTRKÓW"
Adam Grabara Masters NIEZRZESZONY MOVLINK.PL
Zbigniew Grosz Masters NIEZRZESZONY
Sławomir Gruszkowski B KS NIEWIDOMYCH OMEGA
Tomasz Grzegory Masters GATTA BIKE-RS
Sławomir Grzesiak Masters GATTA BIKE-RS
Monika Grzybczyńska B KS NIEWIDOMYCH OMEGA
Dawid Gwiazda Żak RAZ NA WOZIE BRZEZINY MTB TEAM - UKS "INTER-SOLAR"
Mateusz Gwiazda Junior Młodszy RAZ NA WOZIE BRZEZINY MTB TEAM - UKS "INTER-SOLAR"
Patrycja Hałubińska Orliczka LSKK BEŁCHATÓW /
Natalia Hejak Młodziczka LSKK BEŁCHATÓW /
Rafał Helbik Masters NIEZRZESZONY

WCZYTAJ WIĘCEJ