Imię Nazwisko Kategoria Klub
Michał Adrian Młodzik LKK LUKS SŁAWNO
Marceli Bogusławski Orlik UCI CONTINENTAL TEAM WIBATECH 7R FUJI
Barbara Borowiecka Elita NIEZRZESZONA
Roksana Bralińska Młodziczka MIĘDZYGMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY WIELUŃ
Bartosz Bryłka Żak WKK WIERUSZÓW
Konrad Bryłka Junior Młodszy WKK WIERUSZÓW
Piotr Buda Junior Młodszy LUDOWY KLUB KOLARSKI "START" TOMASZÓW MAZOWIECKI
Marcin Budziński Orlik LKK LUKS SŁAWNO
Tomasz Budziński Orlik LKK LUKS SŁAWNO
Cezary Bzdak Junior MIĘDZYGMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY WIELUŃ
Szymon Bzdak Młodzik UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY "TANDEM" PAJĘCZNO
Jakub Drab Junior Młodszy UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY "TANDEM" PAJĘCZNO
Mikołaj Drobnik Junior Młodszy WKK WIERUSZÓW
Justyna Franas Juniorka LUDOWY KLUB KOLARSKI "START" TOMASZÓW MAZOWIECKI
Szymon Gaj Żak WKK WIERUSZÓW
Izabela Gaj Juniorka Młodsza WKK WIERUSZÓW
Marta Glapa Juniorka MIĘDZYGMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY WIELUŃ
Patrycja Hałubińska Juniorka LSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW
Katarzyna Jajczak Juniorka Młodsza MIĘDZYGMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY WIELUŃ
Arkadiusz Jałowski Masters STOWARZYSZENIE ŁÓDZKIEGO TOWARZYSTWA CYKLISTÓW
Marek Kalita Masters LSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW
Mateusz Konwiński Młodzik MSR MRĄGOWO
Karol Kopacz Młodzik LKK LUKS SŁAWNO
Wiktor Kopacz Młodzik LKK LUKS SŁAWNO
Natalia Krześlak Juniorka Młodsza LSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW
Jakub Kucia Młodzik MIĘDZYGMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY WIELUŃ
Adam Kuś Orlik DELIO GALLINA-COLOSIO
Piotr Kuś Młodzik MIĘDZYGMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY WIELUŃ
Łukasz Nowicki Junior Młodszy LSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW
Piotr Przybylski Masters LSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW
Szymon Ptak Młodzik MIĘDZYGMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY WIELUŃ
Bartosz Rutkowski Junior Młodszy UKS COPERNICUS - SMS TORUŃ
Michał Sapieja Junior LKK LUKS SŁAWNO
Adrian Siwek Junior Młodszy LUDOWY KLUB KOLARSKI "START" TOMASZÓW MAZOWIECKI
Karolina Stępień Juniorka LSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW
Adrianna Stępniewska Orliczka KLUB KOLARSKI SKAN BIKE TEAM OPOCZNO
Bartosz Sułot Żak WKK WIERUSZÓW
Arkadiusz Szafran Masters LSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW
Agnieszka Szpocińska Juniorka LKK LUKS SŁAWNO
Marta Turoboś Elita LKK LUKS SŁAWNO
Arkadiusz Wach Junior LKK LUKS SŁAWNO
Dorota Warczyk Masters LUDOWY KLUB KOLARSKI "START" TOMASZÓW MAZOWIECKI
Karolina Witek Orliczka LUDOWY KLUB KOLARSKI "START" TOMASZÓW MAZOWIECKI
Jakub Witek Junior Młodszy LUDOWY KLUB KOLARSKI "START" TOMASZÓW MAZOWIECKI
Dominika Włodarczyk Juniorka MIĘDZYGMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY WIELUŃ
Mateusz Włodarczyk Junior Młodszy MIĘDZYGMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY WIELUŃ
Adam Woźniak Junior Młodszy UKS COPERNICUS - SMS TORUŃ
Patrycja Zawierta Juniorka Młodsza WKK WIERUSZÓW
Magdalena Zawierta Juniorka Młodsza WKK WIERUSZÓW
Julia Zięba Juniorka Młodsza LKK LUKS SŁAWNO

WCZYTAJ WIĘCEJ