Imię Nazwisko Kategoria Klub
Bruno Bąbel Junior Młodszy PST "TRI AKTYWNY PIOTRKÓW"
Jan Bajdor Młodzik PTC PABIANICE / DSV
Maciej Bajdor Junior Młodszy PTC PABIANICE / DSV
Mikołaj Bednarek Młodzik ZTS GLINNIK / BGS SPORTSWEAR
Jakub Bieniek Młodzik UKS MOTO JELCZ LASKOWICE
Igor Bieniek Junior Młodszy UKS MOTO JELCZ LASKOWICE
Barbara Borowiecka Elita NIEZRZESZONA / Giant Gorzów Liv Team
Marcin Budziński Elita HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI
Tomasz Budziński Elita HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI
Katarzyna Bułeczka Młodziczka KS SPOŁEM SUUS ŁÓDŹ
Jerzy Bylicki Masters RAWEX ENERGY SAVING
Daniel Chądzyński Masters LUKS "DWÓJKA" STRYKÓW / DANIELO SPORTSWEAR
Kacper Chudy Junior Młodszy PTC PABIANICE / DSV
Tomasz Cichocki Masters SPKITR "PELETON" / QAIR
Sławomir Cieślik Masters LSKK BEŁCHATÓW / BIKE ATELIER
Magdalena Ciołek Młodziczka LUKS "DWÓJKA" STRYKÓW / PROGROUP DANIELO
Mateusz Ciołek Junior Młodszy LUKS "DWÓJKA" STRYKÓW / PROGROUP DANIELO
Waldemar Czajkowski Masters LUKS "DWÓJKA" STRYKÓW / DANIELO SPORTSWEAR
Tomasz Dąbek Masters GATTA BIKE-RS
Maksymilian Dąbrowski Młodzik PTC PABIANICE / DSV
Ignacy Darnowski Żak LUKS "DWÓJKA" STRYKÓW / PROGROUP DANIELO
Valentin Delhomme Elita PTC PABIANICE / DSV
Anna Drzewiecka Młodziczka LUKS "DWÓJKA" STRYKÓW / PROGROUP DANIELO
Kazimierz Dubas Masters KS NIEWIDOMYCH OMEGA
Marcin Dusza Masters SPKITR "PELETON" / QAIR
Wacław Fabijanowski Masters NIEZRZESZONY
Michał Froń Junior Młodszy WKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM
Jakub Gadecki Junior Młodszy LUKS "DWÓJKA" STRYKÓW / PROGROUP DANIELO
Franciszek Gajewski Żak ŁTC STOWARZYSZENIE ŁÓDZKIEGO TOWARZYSTWA CYKLISTÓW
Przemysław Gierczak Elita LKK LUKS SŁAWNO
Matylda Głowacka Juniorka Młodsza KS SPOŁEM SUUS ŁÓDŹ
Miłosz Grochocki Młodzik LUKS "DWÓJKA" STRYKÓW / PROGROUP DANIELO
Sławomir Gruszkowski B KS NIEWIDOMYCH OMEGA
Monika Grzybczyńska B KS NIEWIDOMYCH OMEGA
Tomasz Hrycyk Masters LUKS "DWÓJKA" STRYKÓW / DANIELO SPORTSWEAR
Bartosz Idczak Żak KS SPOŁEM SUUS ŁÓDŹ
Aleksander Jałowski Junior Młodszy PTC PABIANICE / DSV
Arkadiusz Jałowski Masters ŁTC STOWARZYSZENIE ŁÓDZKIEGO TOWARZYSTWA CYKLISTÓW
Adam Janeczek Orlik ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ
Kamil Jastrzębowski Młodzik LUKS "DWÓJKA" STRYKÓW
Aleksander Jaworowski Żak PST "TRI AKTYWNY PIOTRKÓW"
Katarzyna Jedynak Juniorka LKK LUKS SŁAWNO
Czesław Jesionowski Masters SPKITR "PELETON" / QAIR
Andrea Jopekova Juniorka Młodsza K K "TRAMWAJARZ"
Igor Kacała Młodzik ZTC ZDUŃSKA WOLA
Maja Kaflak Młodziczka PTC PABIANICE / DSV
Igor Kalita Cyklosport LSKK BEŁCHATÓW / BIKE ATELIER
Marek Kalita Masters LSKK BEŁCHATÓW / BIKE ATELIER
Paweł Kałuszka Masters GATTA BIKE-RS
Karolina Karasiewicz Elita TKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM
Brunon Karczewski Junior Młodszy PST "TRI AKTYWNY PIOTRKÓW"
Mateusz Kazimierczak Cyklosport KLUB KOLARSKI ŻYCHLIN / 9 ŁBOT
Antoni Kida Junior CANNIBAL TEAM
Maria Klamut Juniorka Młodsza KS SPOŁEM SUUS ŁÓDŹ
Borys Kmieć Żak K K "TRAMWAJARZ"
Dawid Kolebacz Junior Młodszy MLKS WIELUŃ
Zofia Konopa Juniorka Młodsza PTC PABIANICE / DSV
Mateusz Konwiński Junior CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Kacper Kopacz Młodzik LKK LUKS SŁAWNO
Franciszek Korczyński Junior Młodszy PTC PABIANICE / DSV
Mateusz Korycki Masters KLUB KOLARSKI ŻYCHLIN
Julian Kot Orlik KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE
Przemysław Kotowski Masters SPKITR "PELETON" / QAIR
Przemysław Królikowski Junior Młodszy UKS "INTER-SOLAR" - RAZ NA WOZIE MTB TEAM
Natalia Krześlak Orliczka TKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM
Michal Kucharski Masters NIEZRZESZONY / SPICA SALUTIONS
Adam Kuś Elita PHILIPPE WAGNER CYCLING
Dariusz Leduchowski Masters NIEZRZESZONY LEDAR
Jakub Lewandowski Orlik GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
Anna Lipieta Juniorka MLKS WIELUŃ
Paulina Lipieta Juniorka Młodsza MLKS WIELUŃ
Krzysztof Lipiński Młodzik ŁTC STOWARZYSZENIE ŁÓDZKIEGO TOWARZYSTWA CYKLISTÓW
Dawid Łysek Junior Młodszy WKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM
Łukasz Machniewicz Junior Młodszy LUKS "DWÓJKA" STRYKÓW / PROGROUP DANIELO
Jakub Maciak Młodzik LUKS "DWÓJKA" STRYKÓW / PROGROUP DANIELO
Jakub Maciejewski Junior Młodszy LUKS "DWÓJKA" STRYKÓW / PROGROUP DANIELO
Dariusz Malinowski Masters GATTA BIKE-RS
Waldemar Małczak Masters LSKK BEŁCHATÓW / BIKE ATELIER
Rafał Marchwiński Masters PST "TRI AKTYWNY PIOTRKÓW"
Julia Marciniak Juniorka KS SPOŁEM SUUS ŁÓDŹ

WCZYTAJ WIĘCEJ