Imię Nazwisko Kategoria Klub
Adam Barcicki Masters STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ KOLARSTWA I TURYSTYKI ROWEROWEJ "PELETON" / ABAKUS
Michał Bareła Masters CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Przemysław Bienias Masters STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ KOLARSTWA I TURYSTYKI ROWEROWEJ "PELETON" / ABAKUS
Sebastian Bittner Junior Młodszy LUKS "DWÓJKA" STRYKÓW DANIELO SPORTSWEAR
Barbara Borowiecka Elita TKK "PACIFIC" TORUŃ
Katarzyna Brewińska Elita LUKS "DWÓJKA" STRYKÓW DANIELO SPORTSWEAR
Piotr Buda Junior Młodszy LKK "START" TOMASZÓW MAZOWIECKI
Piotr Bugała Masters STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ KOLARSTWA I TURYSTYKI ROWEROWEJ "PELETON" / ABAKUS
Maciej Bukowy Masters LSKK BEŁCHATÓW / LITYŃSKI
Tomasz Cichocki Masters STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ KOLARSTWA I TURYSTYKI ROWEROWEJ "PELETON" / ABAKUS
Jan Cieślik Junior Młodszy LSKK BEŁCHATÓW / LITYŃSKI
Aleksander Czyżewski Masters STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ KOLARSTWA I TURYSTYKI ROWEROWEJ "PELETON" / ABAKUS
Tomasz Dąbek Masters GATTA BIKE-RS
Valentin Delhomme Elita KS SPOŁEM ŁÓDŹ
Dawid Dordański Junior LUKS "DWÓJKA" STRYKÓW DANIELO SPORTSWEAR
Mateusz Drużbicki Junior Młodszy ZTC ZDUŃSKA WOLA
Kazimierz Dubas Masters MERX TEAM WĄGROWIEC
Marcin Dusza Cyklosport STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ KOLARSTWA I TURYSTYKI ROWEROWEJ "PELETON" / ABAKUS
Jakub Gadecki Młodzik LUKS "DWÓJKA" STRYKÓW DANIELO SPORTSWEAR
Szymon Gąsienica Junior Młodszy LUKS "DWÓJKA" STRYKÓW DANIELO SPORTSWEAR
Michał Gawrysiak Masters LSKK BEŁCHATÓW / LITYŃSKI
Barbara Gorzkiewicz Juniorka Młodsza LUKS "DWÓJKA" STRYKÓW DANIELO SPORTSWEAR
Sławomir Gruszkowski B KS NIEWIDOMYCH OMEGA
Tomasz Grzegory Masters GATTA BIKE-RS
Monika Grzybczyńska B KS NIEWIDOMYCH OMEGA
Patrycja Hałubińska Orliczka LSKK BEŁCHATÓW /
Natalia Hejak Młodziczka LSKK BEŁCHATÓW /
Tomasz Hrycyk Masters LUKS "DWÓJKA" STRYKÓW DANIELO SPORTSWEAR
Jerzy Jagieła Masters LUKS "DWÓJKA" STRYKÓW DANIELO SPORTSWEAR
Aleksander Jałowski Młodzik KS SPOŁEM ŁÓDŹ
Arkadiusz Jałowski Masters GO RIDE / ŁTC ŁÓDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW
Adam Janeczek Junior KS SPOŁEM ŁÓDŹ
Sebastian Jankowski Junior KS SPOŁEM ŁÓDŹ
Bartosz Jędrzejczyk Młodzik LUKS "DWÓJKA" STRYKÓW DANIELO SPORTSWEAR
Michał Jędrzejewski Masters PTC PABIANICKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW
Marek Kalita Masters LSKK BEŁCHATÓW / LITYŃSKI
Paweł Kałuszka Masters GATTA BIKE-RS
Karolina Karasiewicz Elita TKK "PACIFIC" TORUŃ
Piotr Karkowski Masters STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ KOLARSTWA I TURYSTYKI ROWEROWEJ "PELETON" / ABAKUS
Tristan Karolak Junior Młodszy KS SPOŁEM ŁÓDŹ
Mateusz Kazimierczak Cyklosport NIEZRZESZONY / SKIERVELO
Maria Klamut Młodziczka KS SPOŁEM ŁÓDŹ
Mateusz Konwiński Junior Młodszy RK ALUMINIUM BIKE TEAM
Katarzyna Kopania Młodziczka LUKS "DWÓJKA" STRYKÓW DANIELO SPORTSWEAR
Szymon Kosuń Młodzik ZTC ZDUŃSKA WOLA
Klaudia Królikowska Orliczka KS SPOŁEM ŁÓDŹ
Szymon Krysiak Junior Młodszy KS SPOŁEM ŁÓDŹ
Natalia Krześlak Juniorka TKK "PACIFIC" TORUŃ / SMS Toruń
Michał Kubiszewski Masters STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ KOLARSTWA I TURYSTYKI ROWEROWEJ "PELETON" / ABAKUS
Karol Kuklewicz Orlik TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW
Dariusz Leduchowski Masters LUKS "DWÓJKA" STRYKÓW DANIELO SPORTSWEAR
Józef Lesiak Junior LUKS "DWÓJKA" STRYKÓW DANIELO SPORTSWEAR
Eryk Leśny Młodzik ZTC ZDUŃSKA WOLA
Jakub Lewandowski Junior Młodszy KS SPOŁEM ŁÓDŹ
Andrzej Liwiński Masters STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ KOLARSTWA I TURYSTYKI ROWEROWEJ "PELETON" / ABAKUS
Maciej Łęcki Junior Młodszy KS SPOŁEM ŁÓDŹ
Łukasz Machniewicz Młodzik LUKS "DWÓJKA" STRYKÓW DANIELO SPORTSWEAR
Jacek Maciejewski Masters STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ KOLARSTWA I TURYSTYKI ROWEROWEJ "PELETON" / ABAKUS
Rafał Marchwiński Masters PIOTRKOWSKIE STOWARZYSZENIE TRIATHLONU "TRI AKTYWNY PIOTRKÓW" ABAKUS
Julia Marciniak Juniorka Młodsza KS SPOŁEM ŁÓDŹ
Adam Marciniak Masters STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ KOLARSTWA I TURYSTYKI ROWEROWEJ "PELETON" / ABAKUS
Paweł Michalak Masters LSKK BEŁCHATÓW / LITYŃSKI
Miłosz Mielczarek Junior KS SPOŁEM ŁÓDŹ
Oskar Misiak Młodzik KS SPOŁEM ŁÓDŹ
Artur Miśkiewicz Masters GO RIDE / ŁTC ŁÓDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW BANK SPÓŁDZIELCZY W ZGIERZU
Radosław Myszkowski Masters STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ KOLARSTWA I TURYSTYKI ROWEROWEJ "PELETON" / ABAKUS
Maja Naturalna Juniorka Młodsza LSKK BEŁCHATÓW /
Piotr Nowak Junior LSKK BEŁCHATÓW /
Ryszard Nowakowski Masters STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ KOLARSTWA I TURYSTYKI ROWEROWEJ "PELETON" / ABAKUS
Łukasz Nowicki Junior LSKK BEŁCHATÓW /
Tomasz Olechno B KS NIEWIDOMYCH OMEGA
Przemysław Olejniczak Masters LSKK BEŁCHATÓW / LITYŃSKI
Dominik Omiotek Masters GATTA BIKE-RS
Jan Ożóg Młodzik KS SPOŁEM ŁÓDŹ
Eryk Pacholec Młodzik LUKS "DWÓJKA" STRYKÓW DANIELO SPORTSWEAR
Aleksandra Patora Młodziczka LUKS "DWÓJKA" STRYKÓW DANIELO SPORTSWEAR
Krzysztof Patora Junior GK PIAST SZCZECIN
Paulina Petri Orliczka KS SPOŁEM ŁÓDŹ
Malwina Pilarska Masters LUKS "DWÓJKA" STRYKÓW DANIELO SPORTSWEAR
Robert Pilch Masters GATTA BIKE-RS

WCZYTAJ WIĘCEJ