Imię Nazwisko Kategoria Klub
Jakub Baranowski Cyklosport STOWARZYSZENIE "SYRENKA" WARSZAWA
Michał Bareła Masters CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Igor Bieniek Junior Młodszy ZTC ZDUŃSKA WOLA
Barbara Borowiecka Elita NIEZRZESZONA / SzczepanBike/PrinzWear
Katarzyna Bułeczka Młodziczka ZTC ZDUŃSKA WOLA
Kacper Chudy Młodzik PTC PABIANICKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW
Mateusz Ciołek Młodzik LUKS DWÓJKA PROGROUP DANIELO STRYKÓW
Jakub Gadecki Junior Młodszy LUKS DWÓJKA PROGROUP DANIELO STRYKÓW
Matylda Głowacka Juniorka Młodsza KS SPOŁEM ŁÓDŹ
Barbara Gorzkiewicz Juniorka UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS Toruń
Szymon Goska Junior Młodszy PST "TRI AKTYWNY PIOTRKÓW"
Aleksander Jałowski Junior Młodszy KS SPOŁEM ŁÓDŹ
Arkadiusz Jałowski Masters ŁTC ŁÓDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW /
Adam Janeczek Orlik ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ
Aleksander Jaworowski Żak PST "TRI AKTYWNY PIOTRKÓW"
Maja Kaflak Młodziczka PST "TRI AKTYWNY PIOTRKÓW"
Paweł Kałuszka Masters GATTA BIKE-RS
Karolina Karasiewicz Elita TKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM
Brunon Karczewski Młodzik PST "TRI AKTYWNY PIOTRKÓW"
Maria Klamut Juniorka Młodsza KS SPOŁEM ŁÓDŹ
Zofia Konopa Młodziczka ZTC ZDUŃSKA WOLA
Szymon Kosuń Junior Młodszy PTC PABIANICKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW
Przemysław Królikowski Junior Młodszy LUKS DWÓJKA PROGROUP DANIELO STRYKÓW
Natalia Krześlak Orliczka TKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM
Adam Kuś Orlik KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE
Jakub Lewandowski Junior KS SPOŁEM ŁÓDŹ
Łukasz Machniewicz Junior Młodszy LUKS DWÓJKA PROGROUP DANIELO STRYKÓW
Mteusz Marchwiński Junior Młodszy PST "TRI AKTYWNY PIOTRKÓW"
Rafał Marchwiński Masters PST "TRI AKTYWNY PIOTRKÓW"
Julia Marciniak Juniorka KS SPOŁEM ŁÓDŹ
Miłosz Mielczarek Orlik TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW
Tomasz Nowak Masters KSN "ŁUCZNICZKA" BYDGOSZCZ
Julia Owczarek Juniorka Młodsza ZTC ZDUŃSKA WOLA
Eryk Pacholec Junior Młodszy LUKS DWÓJKA PROGROUP DANIELO STRYKÓW
Jakub Pacholec Młodzik LUKS DWÓJKA PROGROUP DANIELO STRYKÓW
Filip Pastuszka Młodzik PST "TRI AKTYWNY PIOTRKÓW"
Aleksandra Patora Juniorka Młodsza KK ZIEMIA DARŁOWSKA - SZKÓŁKA KOLARSKA W DARŁOWIE
Paulina Petri Orliczka KS SPOŁEM ŁÓDŹ
Oskar Piasecki Młodzik LUKS DWÓJKA PROGROUP DANIELO STRYKÓW
Igor Polit Junior Młodszy KS SPOŁEM ŁÓDŹ
Romuald Radwański Masters GATTA BIKE-RS
Bartosz Rutkowski Orlik UKS COPERNICUS - CCC - TORUŃ
Igor Rydzyński Junior Młodszy KS SPOŁEM ŁÓDŹ
Anna Rząsowska Masters NIEZRZESZONA
Mateusz Sala Młodzik PST "TRI AKTYWNY PIOTRKÓW"
Anna Samecka Młodziczka KS SPOŁEM ŁÓDŹ
Krzysztof Sikora Masters NIEZRZESZONY
Kacper Simiński Orlik TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW
Weronika Skrzyńska Młodziczka LUKS DWÓJKA PROGROUP DANIELO STRYKÓW
Miłosz Sokołowski Młodzik PST "TRI AKTYWNY PIOTRKÓW"
Maciej Stefański Młodzik LUKS DWÓJKA PROGROUP DANIELO STRYKÓW
Dawid Stępień Junior Młodszy PST "TRI AKTYWNY PIOTRKÓW"
Karolina Stępień Orliczka MAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW/FUNDACJA BB
Michał Strzelecki Junior Młodszy LUKS DWÓJKA PROGROUP DANIELO STRYKÓW
Sebastian Szklarek Junior Młodszy LUKS DWÓJKA PROGROUP DANIELO STRYKÓW
Aleksandra Tołomanow Elita KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE
Grzegorz Turkiewicz Masters GATTA BIKE-RS
Nikodem Turkiewicz Junior Młodszy GATTA BIKE-RS
Dorota Warczyk Masters LKK "START" TOMASZÓW MAZOWIECKI
Natalia Wężyk Juniorka KS SPOŁEM ŁÓDŹ
Zuzanna Wężyk Młodziczka KS SPOŁEM ŁÓDŹ
Mateusz Więcek Junior PTC PABIANICKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW
Anastazja Wilijewicz Juniorka KS SPOŁEM ŁÓDŹ
Mateusz Włodarczyk Orlik TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW
Krzysztof Wolski Masters SPKITR "PELETON" / QAIR
Adam Woźniak Orlik GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
Dominik Wróbel Junior Młodszy KS SPOŁEM ŁÓDŹ
Oliwia Wylazłowska Juniorka Młodsza LUKS DWÓJKA PROGROUP DANIELO STRYKÓW
Bartosz Zelcer Młodzik LUKS DWÓJKA PROGROUP DANIELO STRYKÓW
Tymoteusz Zięba Junior Młodszy KS SPOŁEM ŁÓDŹ
Jakub Zuchora Orlik TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW

WCZYTAJ WIĘCEJ