Imię Nazwisko Kategoria Klub
Jakub Adamczyk Młodzik LKK LUKS SŁAWNO
Jakub Baranowski Masters STOWARZYSZENIE ŁÓDZKIEGO TOWARZYSTWA CYKLISTÓW
Adam Barcicki Masters STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ KOLARSTWA I TURYSTYKI ROWEROWEJ "PELETON"
Wiktor Barwiński Junior Młodszy KS SPOŁEM ULISSE CENTRAL ŁÓDŹ
Artur Bedyński Cyklosport STOWARZYSZENIE ŁÓDZKIEGO TOWARZYSTWA CYKLISTÓW
Przemysław Bienias Masters STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ KOLARSTWA I TURYSTYKI ROWEROWEJ "PELETON"
Sebastian Bittner Młodzik KS SPOŁEM ULISSE CENTRAL ŁÓDŹ
Szymon Błasik Junior ZDUŃSKOWOLSKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW
Maciej Błażejewski Masters GATTA BIKE-RS
Łukasz Bolonek Masters STOWARZYSZENIE ŁÓDZKIEGO TOWARZYSTWA CYKLISTÓW
Wojciech Boncela Junior Młodszy DANIELO SPORTSWEAR LUKS DWÓJKA STRYKÓW
Barbara Borowiecka Orliczka KLUB SPORTOWY NIEWIDOMYCH OMEGA
Roksana Bralińska Młodziczka MIĘDZYGMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY WIELUŃ
Sandra Bralińska Juniorka Młodsza MIĘDZYGMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY WIELUŃ
Katarzyna Brewińska Elita TKK PACIFIC NESTLE FITNESS CYCLING TEAM
Bartosz Bryłka Żak WKK WIERUSZÓW
Konrad Bryłka Junior Młodszy WKK WIERUSZÓW
Piotr Buda Młodzik LUDOWY KLUB KOLARSKI "START" TOMASZÓW MAZOWIECKI
Marcin Budziński Orlik LKK LUKS SŁAWNO
Tomasz Budziński Orlik LKK LUKS SŁAWNO
Maciej Bukowy Masters LSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW
Cezary Bzdak Junior MIĘDZYGMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY WIELUŃ
Szymon Bzdak Żak UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY "TANDEM" PAJĘCZNO
Daniel Chądzyński Masters DANIELO SPORTSWEAR LUKS DWÓJKA STRYKÓW
Izabela Chmielecka Juniorka Młodsza LUDOWY KLUB SPORTOWY STOMIL BEŁCHATÓW
Miłosz Chojnacki Młodzik DANIELO SPORTSWEAR LUKS DWÓJKA STRYKÓW
Tomasz Cichocki Masters STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ KOLARSTWA I TURYSTYKI ROWEROWEJ "PELETON"
Kajetan Cymera Młodzik DANIELO SPORTSWEAR LUKS DWÓJKA STRYKÓW
Patryk Czarnuch Młodzik MIĘDZYGMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY WIELUŃ
Tomasz Dąbek Masters GATTA BIKE-RS
Aleksandra Dąbrowska Juniorka Młodsza KS SPOŁEM ULISSE CENTRAL ŁÓDŹ
Artur Detko Elita UCI CONTINENTAL TEAM DOMIN SPORT
Dawid Dordański Junior Młodszy KS SPOŁEM ULISSE CENTRAL ŁÓDŹ
Jakub Drab Młodzik UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY "TANDEM" PAJĘCZNO
Mikołaj Drobnik Junior Młodszy WKK WIERUSZÓW
Kazimierz Dubas Masters KLUB SPORTOWY NIEWIDOMYCH OMEGA
Marcin Dusza Cyklosport STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ KOLARSTWA I TURYSTYKI ROWEROWEJ "PELETON"
Justyna Franas Juniorka Młodsza LUDOWY KLUB KOLARSKI "START" TOMASZÓW MAZOWIECKI
Izabela Gaj Młodziczka WKK WIERUSZÓW
Sylwia Gajdka Cyklosport SKAN BIKE TEAM OPOCZNO
Natalia Gawin Juniorka Młodsza LUDOWY KLUB SPORTOWY STOMIL BEŁCHATÓW
Taisa Gawrońska Juniorka DANIELO SPORTSWEAR LUKS DWÓJKA STRYKÓW
Marta Glapa Juniorka Młodsza MIĘDZYGMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY WIELUŃ
Barbara Gorzkiewicz Młodziczka DANIELO SPORTSWEAR LUKS DWÓJKA STRYKÓW
Sławomir Gruszkowski Masters KLUB SPORTOWY NIEWIDOMYCH OMEGA
Tomasz Grzegory Masters GATTA BIKE-RS
Sławomir Grzesiak Masters GATTA BIKE-RS
Patrycja Hałubińska Juniorka KS SPOŁEM ULISSE CENTRAL ŁÓDŹ
Natalia Hejak Żakini LSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW
Tomasz Hrycyk Masters DANIELO SPORTSWEAR LUKS DWÓJKA STRYKÓW
Jerzy Jagieła Masters DANIELO SPORTSWEAR LUKS DWÓJKA STRYKÓW
Katarzyna Jajczak Juniorka Młodsza MIĘDZYGMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY WIELUŃ
Marta Jajczak Juniorka MIĘDZYGMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY WIELUŃ
Arkadiusz Jałowski Masters STOWARZYSZENIE ŁÓDZKIEGO TOWARZYSTWA CYKLISTÓW
Adam Janeczek Junior Młodszy KS SPOŁEM ULISSE CENTRAL ŁÓDŹ
Sebastian Jankowski Junior Młodszy KS SPOŁEM ULISSE CENTRAL ŁÓDŹ
Krzysztof Jarzyna Masters DANIELO SPORTSWEAR LUKS DWÓJKA STRYKÓW
Cezary Jędrasik Masters STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ KOLARSTWA I TURYSTYKI ROWEROWEJ "PELETON"
Michał Jędrzejewski Masters STOWARZYSZENIE ŁÓDZKIEGO TOWARZYSTWA CYKLISTÓW
Cezary Jóźwiak Masters DANIELO SPORTSWEAR LUKS DWÓJKA STRYKÓW
Przemysław Juszkiewicz Masters GATTA BIKE-RS
Jakub Juszko Cyklosport SKAN BIKE TEAM OPOCZNO
Jakub Kaczmarek Junior Młodszy KS SPOŁEM ULISSE CENTRAL ŁÓDŹ
Wiktor Kaczmarek Junior Młodszy LSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW
Marek Kalita Masters LSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW
Paweł Kałuszka Masters GATTA BIKE-RS
Dominik Kapusta Masters GATTA BIKE-RS
Karolina Karasiewicz Elita TKK PACIFIC NESTLE FITNESS CYCLING TEAM
Mateusz Kazimierczak Orlik KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY
Andrzej Klamut Młodzik KS SPOŁEM ULISSE CENTRAL ŁÓDŹ
Mateusz Konwiński Młodzik LKK LUKS SŁAWNO
Wiktor Kopacz Młodzik LKK LUKS SŁAWNO
Mateusz Kotala Junior Młodszy MIĘDZYGMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY WIELUŃ
Zuzanna Kozik Juniorka Młodsza KS SPOŁEM ULISSE CENTRAL ŁÓDŹ
Dawid Krata Młodzik ZDUŃSKOWOLSKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW
Grzegorz Krejner Masters DANIELO SPORTSWEAR LUKS DWÓJKA STRYKÓW
Zuzanna Król Juniorka Młodsza KS SPOŁEM ULISSE CENTRAL ŁÓDŹ
Klaudia Królikowska Juniorka KS SPOŁEM ULISSE CENTRAL ŁÓDŹ
Szymon Krysiak Młodzik KS SPOŁEM ULISSE CENTRAL ŁÓDŹ
Natalia Krześlak Juniorka Młodsza LSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW

WCZYTAJ WIĘCEJ